Sklep fryzjerski online

Od dłuższego czasu zanosiłem się z zamiarem kupna nowego aparatu cyfrowego, na który zbierałem od dawna. Chciałem żeby to był bardzo przemyślany zakup z dwóch powodów. Po pierwsze miał to być aparat na długie lata a ponadto był to spory wydatek. W tym celu przeglądałem mnóstwo stron www ze sklepami internetowym gdzie czytałem opisy i recenzje. Dodatkowo oglądałem pełno prezentacji multimedialnych na Youtube gdzie miałem również możliwość zobaczenia jakie możliwości mają poszczególne modele i funkcje w nich zawarte.

Czytając fora internetowe szukałem także informacji na temat rozwiązań ecommerce, które zagwarantują mi bezpieczną transakcję. Cały proces selekcji trwał jakieś dobre dwa miesiące więc można powiedzieć, że bardzo sumiennie podszedłem do tematu. Wyselekcjonowałem dwie strony www na których miałem możliwość skorzystać ze sprzedaży online i zakupić aparat. Wcześniej nawiązałem kontakt ze sprzedawcą aby dowiedzieć się czy dany aparat jest na stanie i jak długo będzie trwała transakcja do momentu kiedy kurier zapuka do moich drzwi. Gdy wszystko miałem już dogadane wszedłem na sklep internetowy i kliknąłem „kupuje”.

Dzięki rozwiązaniu ecommerce skorzystałem z opcji przelewu przy użyciu karty kredytowej co miało przyspieszyć cały proces. Mając w pamięci jak sprzedawca mówił, że w ciągu 2-3 dni będę miał przesyłkę w domu z niecierpliwością czekałem. I tak na tym czekaniu spędziłem dobrych kilka dni. Chcą się skontaktować ze sprzedawcą napotykałem się na głuchy telefon lub maile bez odpowiedzi. Po jakimś czasie wyszło, że był to jeden wielki przekręt.

Jak się ustrzec przed trafieniem na oszusta.

Sprawdź także:

Sklep z kosmetykami do włosów - Shopla.pl