Sklep fryzjerski online

Dostęp do internetu jest dziś możliwy nie tylko w domu, ale także w wielu innych miejscach. Na dostęp do sieci zwracają uwagę przede wszystkim najróżniejsze punkty hnadlowo- usługowe, które dzięki łączom internetowym przyciągają klientów. Rzadko kto ma ochotę korzystać z transferu komórkowego, gdy może przy kubku kawy mieć darmowy dostęp do internetu siedząc wygodnie na fotelu w przytulnej kawiarni.

Zdarzają się jednak osoby, które próbują podkradać sieć z różnych punktów handlowo-usługowych. Coraz częściej – szczególnie jeśli chodzi o punkty handlowo-usługowe na zachodzie – sklepy i firmy oraz restauracje różnego typu zakładają na swoje wi-fi hasło, które udostępniają wyłącznie klientom.

Warto jednak zauważyć, iż w niektórych miejscach wi-fi jest całkowicie darmowe. Dotyczy to między innymi komunikacji miejskiej w różnych miastach, czy centrów handlowych oraz parków. Dostęp do sieci w takich miejscach jest oczywiście możliwy wtedy, gdy posiadamy odpowiedni sprzęt, na przykład nasz komputer przenośny czy też nowszy telefon komórkowy.

Darmowe wi-fi

Sprawdź także:

Sklep z kosmetykami do włosów - Shopla.pl